Menu

Even voorstellen: de Padel bondscoaches…

Deel dit bericht

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

In onderstaand artikel stellen de padel bondscoaches zich voor. Ewan Watson (links) is sinds vorig jaar, 2019, bondscoach van het dames team en de jeugd. Pjotr van Dalfsen (rechts) is sinds twee jaar bondscoach van het nationale heren team.

Ewan en Pjotr zijn wekelijks op onze club aanwezig om met de nationale selectiespelers te trainen. Op dinsdagochtend (10-12 uur) en donderdagmiddag (12-14 uur) trainen de heren en vanaf 1 oktober 2020 trainen de dames op vrijdagavond (19-21 uur) en de jeugd op de zaterdagen (10.30-12.30 uur). Wil je onze toppers in actie zien? Kom gerust langs om een kijkje te nemen.

Meer lezen klik HIER

Meer nieuws

Evenementen

It’s pubquiz time!

Trommel jouw pubquizmaatjes maar vast op! Want na het succes van de vorige pubquiz organiseren we op  maandagavond 3 oktober en maandag 7 november weer een gezellige pubquiz! We starten

Lees meer

Wij kunnen niet wachten
je te zien!